Program pro zkušené závodníky, pro hobíky i děti

Nezadržitelně se to blíží. Koloběžkoví profesionálové, začátečníci, ale i sportovní nadšenci a fanoušci se už za týden sjedou do Račic a poměří rychlosti svých koloběžek v rámci jedinečného Koloběžkového festivalu. A letošní premiérový festival si naplno užijí i úplní nováčci a děti. Na co se mohou těšit?

Každý zájemce o závod se může přihlásit do kteréhokoliv závodu v rámci celého víkendového programu. Rozhodnete se pro kratší sobotní závod na 12 km nebo si věříte na delší 35 km, resp. 45 km trasu v neděli? Registrujte se a vyberte si zde

Netroufnete si ještě na závod? Vyzkoušejte si jízdu na koloběžce na tréninkovém okruhu, který bude pro vás připraven přímo v areálu. 

Opět připomínáme, že kdo nevlastní koloběžku pro samotný závod nezoufá! Dostupné koloběžky si bude možné půjčit bezplatně na místě. Kvůli omezené kapacitě koloběžek však doporučujeme si je rezervovat s předstihem na info@kolobezkybrandys.cz

Pro všechny milovníky turistiky je na sobotní odpoledne připravena i rekreační vyjížďka „Po stopách praotce Čecha,“ která koloběžkáře zavede do nádherné oblasti povodí řeky Labe.  

Koloběžkový program myslí i na ty nejmenší. Oba víkendové dny se mladí závodníci mohou přihlásit na dětské závody, které jsou rozdělené do několika věkových kategoriích od 5 do 12 let. Pro ty úplně nejmladší je přichystaný závod na odrážedlech.

A to nebude v okolí veslařského oválu zdaleka vše 

Vedle koloběžek si ve stanu projektu Česko vesluje zajedete závod na veslařském trenažéru, navštívíte skákací hrad nebo si otestujete hru spikeball. A pozor! V sobotu proběhne i velká festivalová soutěž, ve které můžete vyhrát parádní koloběžku. Více o soutěži se dozvíte již brzy.   

Neváhejte a vyrazte s celou rodinou poslední květnový víkend do Labe arény v Račicích a užijte si parádní sportovní víkend! 

Registrujte se zde! Sledujte nás také na Facebooku Kickfest!