Aktuality

Lev Kucherov překvapivým vítězem maratonu!

KICKFEST 2019 je minulostí. Dlouhé závody úspěšně zakončily třídenní souboje o evropské tituly. V královské kategorii žen si pro maratonský triumf dojela holandská závodnice Fiona Olthof. Mezi muži jsme se dočkali překvapení v podobě vítězství Rusa Lva Kučerova, který v závěrečném nástupu nedal šanci druhému Tomáši Pelcovi.

Zobrazit celý článek

Česko slaví první zlato z mistrovství Evropy!

I v sobotu se v Labe aréně v Račicích proháněli ti nejlepší koloběžkáři z Evropy. Pokračoval zde druhý závodní den evropského šampionátu a na jezdce čekal závod kritérium na 12 km a oblíbený závod štafetových týmů.

Zobrazit celý článek

Úvodní den šampionátu ovládli Holanďané

První závodní den mistrovství Evropy se již od ranních hodin nesl ve znamení tropických teplot. Přes 160 závodníků se postavilo na start nejkratšího závodu celého třídenního šampionátu - závodu ve sprintu. 

Zobrazit celý článek

Sobota bude váš koloběžkový den D!

Posledních 24 hodin odpočítáváme do začátku prodlouženého koloběžkového víkendu. Přípravy evropského šampionátu vrcholí. Již v pátek se sjedou nejrychlejší koloběžkáři Evropy do Labe arény v Račicích a odstartují festival KICKFEST 2019, který nabídne všem návštěvníkům bohatý doprovodný program.

Zobrazit celý článek

Zazávoďte si na ME i jako hobík

Závody koloběžkového mistrovství Evropy v Račicích se rozběhnou už za méně jak 10 dní. Do Račic se sjede více než 200 závodníků z celé Evropy a to včetně evropské koloběžkářské špičky. A vy můžete být u toho a přímo na trati!?

Zobrazit celý článek

Registrace jede! Už je vás přes 200

Už jen pár dní zbývá do konce online registrací na KICKFEST 2019, který proběhne v Račicích od 26. - 28. července. Aktuálně je přihlášeno přesně 200 závodníků všech věkových kategorií, kteří budou závodit ve 4 disciplínách - sprint, kritérium, závod štafet a dlouhý závod.

Zobrazit celý článek

V Račicích se představí koloběžkáři ze 12 států

Závodníci, koloběžkáři a fanoušci pozor! Mistrovství Evropy na koloběžkách se nezadržitelně blíží. Už za dva týdny rozjedeme v Račicích další KICKFEST. A ten letošní bude opravdu hvězdami nabitý. Pojďte mrknout, na co se můžete v Labe aréně těšit. 

Zobrazit celý článek

V létě do Račic na mistrovství Evropy i festival

Poslední červencový víkend se v Račicích uskuteční vrchol letošní koloběžkové sezóny. Do severočeské Labe arény se totiž sjedou nejlepší koloběžkáři z celé Evropy a na zdejším okruhu kolem vodního kanálu navzájem poměří síly v třídenním klání v rámci mistrovství Evropy.

Zobrazit celý článek

Sezóna zahájena!

Bylo mokro, ale bylo fajn. Nepříznivá sobotní předpověď s velmi lákavou nedělí. Těžký protivník, se kterým si však téměř čtyři desítky účastníků nedělaly hlavu a naplno si užívaly atmosféru brandýské otvíračky.

Zobrazit celý článek
1 2 Další