V Račicích se představí koloběžkáři ze 12 států

Závodníci, koloběžkáři a fanoušci pozor! Mistrovství Evropy na koloběžkách se nezadržitelně blíží. Už za dva týdny rozjedeme v Račicích další KICKFEST. A ten letošní bude opravdu hvězdami nabitý. Pojďte mrknout, na co se můžete v Labe aréně těšit. 

Vybrali jsme pro vás z programu čtyři nejzajímavější body, které byste si neměli nechat letos ujít. Kompletní program a propozice včetně informaci o ubytování, stravování a registracích najdete zde.

1. Závodníci z 12 států Evropy

Do konce registrací zbývá ještě něco málo přes týden a aktuálně je přihlášeno více než 180 závodníků všech kategorií z celkem 12 zemí. A věřte, že se v rámci hlavních závodů šampionátu můžete těšit na evropskou koloběžkářskou špičku. Vedle českých závodníků se na trati představí například TOP koloběžkáři z Německa, Nizozemí, Španělska, Ruska nebo Finska.

2. Koloběžkový festival a skvělá roadshow

V sobotu 27. července je pro návštěvníky a fanoušky koloběžkových strojů připraven celodenní Koloběžkový festival s bohatým doprovodným programem. A to bude teprve jízda. Půjčovna a testování koloběžek nebo projížďky na těch nejpovedenějších kouscích - to si rozhodně nemůžete nechat ujít. Se svým programem se ke Koloběžkovému festivalu připojí i společnost Auto Horejsek Road Show, která zpestří festivalový program aktivitami a soutěžemi pro celou rodinu. Hlavním hostem Road Show bude Youtuber a parkourista Tary, propagující aktivní život a pohyb.

3. David Svoboda na koloběžkách

A koho v Račicích během KICKFESTU můžete potkat? Kromě nejlepších koloběžkářů Evropy, účast na Koloběžkovém festivalu přislíbil i olympijský vítěz v moderním pětiboji a účastník pořadu Star Dance David Svoboda, který zde vyzkouší jízdu na koloběžce i s dětmi z České olympijské nadace. V loňském roce například dorazila podpořit koloběžkáře i další olympijská vítězka Mirka Topinková (Knapková). Takže? Je se na co těšit!

4. Skvělí diváci a nevšední podívaná v areálu národního sportovního centra

V neposlední řadě atmosféra KICKFESTU je to, co vás bude bavit. Fandění, sportování a pestrý doprovodný program v prostředí sportovního areálu vás nadchne natolik, že nebudete chtít odejít.